EUROPALETY I NADSTAWKI

UŻYWANE PALETY TEŻ MAJĄ ZALETY

Palety EPAL EPAL, EUR EPAL, EURO UIC (800x1200mm)

Palety EPAL EPAL, EUR EPAL, EURO UIC (800x1200mm)

Europalety używane koloru jasnego, najwyższej jakości, nieuszkodzone, cechowane, suche, czyste (bez śladów olejów, farb, smarów, zabrudzeń technicznych np. cementu, wapna, krwi zwierzęcej oraz po transporcie ryb), o udźwigu do 1,5 t., pochodzące głównie z Unii Europejskiej i spełniające kryteria stanu użytkowanych palet ładunkowych określone w Karcie UIC 435-2 MIĘDZYNARODOWEGO ZWIĄZKU KOLEJOWEGO i Kart Oceny Palet ECR / EPAL.

 

Palety EPAL EPAL, EUR EPAL, EURO UIC (800x1200mm)

Palety EPAL EPAL, EUR EPAL, EURO UIC (800x1200mm)

Europalety używane koloru szarego, nieuszkodzone, cechowane, suche, czyste (bez śladów olejów, farb, smarów, zabrudzeń technicznych np. cementu, wapna, krwi zwierzęcej oraz po transporcie ryb), o udźwigu do 1,5 t., pochodzenia krajowego i europejskiego, spełniające kryteria stanu użytkowanych palet ładunkowych określone w Karcie UIC 435-2 MIĘDZYNARODOWEGO ZWIĄZKU KOLEJOWEGO i Kart Oceny Palet ECR / EPAL.

Nadstawki

Nadstawki

Nadstawki paletowe używane koloru jasnego lub szarego o wymiarach 800×1200 mm.

Sieć Europalu

Obsługa całego kraju

Dysponujemy siecią 60 placówek na terenie całego kraju. Pozwala to nam zapewnić płynne i terminowe dostawy palet w każde miejsce w Polsce i gwarantuje dostęp do każdej ilości palet drewnianych, ciągłość dostaw w skali całego roku, niezależnie od sezonowości.

Wygodne dostawy palet. Posiadamy nowoczesną flotę samochodów ciężarowych, co zapewnia wygodę, szybkość i bezpieczeństwo dostaw oraz pozwala naszym Klientom na skoncentrowaniu się na działalności podstawowej. Gwarantujemy terminowy i bezpieczny dowóz europalet w każde miejsce w kraju.

Dlaczego Europal?

Lider w dostawach palet

60 placówek w Polsce

Własna flota samochodów

4 milionów palet rocznie

Ponad 1000 odbiorców

Najwyższa jakość palet

lat doświadczenia

oddziałów w Polsce

zaufanych odbiorców

palet rocznie